DorośliJesteś osobą dorosłą i chciałbyś nauczyć się języka obcego lub podszkolić umiejętności?

INTENSYWNY KURS ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH. SZYBKO!!!! NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY!

(120 godzin) - INTENSYWNY

Ten autorski kurs, uczący komunikacji, pozwala słuchaczom pokonać drogę od poziomu wiedzy zerowej do poziomu zaawansowanej znajomości języka. Pomaga w tym przemyślany, prowadzony krok po kroku program oparty na odpowiednio dobranych podręcznikach, wybranych specjalnie z myślą o naszych słuchaczach: intensywnie 2 razy w tyg po 2 godziny.

3 MIESIĘCZNY KURS

ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO, WŁOSKIEGO, FRANCUSKIEGO

(2 razy w tygodniu po 2 godziny)
Kurs obejmuje: ● 50 godzin lekcyjnych (3 MIESIĄCE) w grupie do 12 osób ● kurs pozwala opanować podstawy języka, ● SZCZEGÓLNIE przydatne dla osób, które wkrótce wyjeżdżają za granicę ● indywidualne konsultacje z lektorem ● dyplom ukończenia kursu na odpowiednim poziomie

KURS BUSINESS ENGLISH 

(120 godzin) - od poziomu pre-intermediate

Kursy biznesowe w CAPITAL to czysta przyjemność. Dostosowujemy się do Ciebie. Język angielski jest międzynarodowym językiem biznesu.  Przystosowujemy się do standardów, a zarazem jesteśmy pomysłowi i twórczy. Udzielamy lekcji zarówno dla osób mających bardzo sprecyzowany plan zajęć, jak i dla grup osób o tych samych zainteresowaniach i celach zawodowych. Przygotowujemy również do egzaminu BEC.

KURSY SPECJALISTYCZNE

Od poziomu pre-intermediate, kursy dla różnych branż:        - marketing - system zarządzania zasobami ludzkimi - negocjacje - rachunkowość i finanse - techniczny angielski - angielski dla I.T. - medyczny angielski - angielski dla branży prawniczej - logistyka

KONWERSACJE Z NATIVE SPEAKERS

Jeśli opanowałeś już język angielski na dobrym poziomie, a przed tobą egzaminy ustne na studiach czy też matura ustna lub też pragniesz przypomnieć sobie co już kiedyś umiałeś, rozwiązaniem są konwersacje.
Dlaczego warto: - różnorodność tematów nie pozwoli ci zapomnieć tego, nad czym pracowałeś przez wiele lat -przyjazna atmosfera i brak stresu z czasem pozwolą Ci spojrzeć na te zajęcia jak na spotkanie ze starymi przyjaciółmi z Anglii

SOBOTNI KURS 3 GODZINNY i OGÓLNOJĘZYKOWY KURS JĘZYKA OBCEGO (96 godz)

Dla osób, które w tygodniu nie mają czasu na nic. Weekend lub jeden dzień w tygodniu warto poświęcić na naukę języka. Zajęcia w grupach od 5 osób.

KURS NIEMIECKIEGO, FRANCUSKIEGO, WŁOSKIEGO

(raz w tygodniu po 2 godziny) 60 godzin
Kurs, uczący komunikacji, pozwala słuchaczom pokonać drogę od poziomu wiedzy zerowej do poziomu zaawansowanej znajomości języka. Pomaga w tym przemyślany, prowadzony krok po kroku program oparty na odpowiednio dobranych podręcznikach, wybranych specjalnie z myślą o naszych słuchaczach.

KURS DLA SENIORÓW

(raz w tygodniu po 2 godziny): 60 godzin

Kurs obejmuje: - 60 godzin lekcyjnych w grupie do 10 osób - indywidualne 30 minutowe konsultacje z lektorem - Dyplom ukończenia kursu na odpowiednim poziomie
Szczegóły kursu: Oferta dla osób, które nie miały okazji poznać j. angielskiego w okresie młodości. Program tego typu kursów opracowany jest z myślą o konkretnych potrzebach ich uczestników, a czas i tempo pracy możemy dostosowywać do naszych studentów. Praktyczna znajomość j. angielskiego na pewno przyda się w podróży, w korespondencji (maile, sms), w surfowaniu po internecie a nawet w komunikacji z dziećmi lub wnukami.